Gdy Martyna zadzwoniła do mnie i powiedziała: ” Aga to będzie ślub inny, to będzie ślub po swojemu, to będzie ślub bez spiny” to wiedziałam, że będzie wyjątkowo i niepowtarzalnie. Martyna i Dawid zorganizowali ślub w stodole, a w zasadzie w starej Izbie Leśnej w sercu sosnowego lasu.

Tradycyjny ślub kościelny przepełniony ciepłymi gestami

Ten ślub był ciepły, pełen autentyczności, a uśmiechom nie było końca. Czy ślub tradycyjny może być wyjątkowy? Tak, jeżeli tylko wsłuchacie się w głos swoich serc i pozwolicie, aby emocje w tym dniu miały swój upust. Stres podczas ślubu to naturalna sprawa, myślę, że wszystkie moje pary podczas ślubu mniej lub bardziej odczuwały stres. Dlatego fajnie mieć przy sobie ludzi, którzy pomogą go rozładować. Jak również dobrze wybranych usługodawców ślubnych, którzy potrafią wesprzeć słowem i radą.

Wesele pod gołym niebem

Tak właśnie, wesele w lesie pod gołym niebem jest możliwe do zrealizowania. Martyna i Dawid byli przygotowani na ewentualny deszcz w postaci namiotów, jednak pogoda była tak łaskawa, że całe przyjęcie weselne do godzin porannych trwało pod rozgwieżdżonym niebem. Goście weselni bawili się przy pięknym zachodzie słońca, a wieczorem przy milionie światełek. Jako fotograf ślubny z Bielska Białej muszę Wam powiedzieć, że tak naturalne śluby w stylu slow life chcę sfotografować jeszcze nie raz!

Suknia ślubna od Suknie Ślubne Boho

Martyna postawiła na bardzo naturalny look ślubny. Zwiewne loki do ślubu oraz samodzielny makijaż ślubny sprawiły, że Panna Młoda wyglądała bardzo naturalnie. Całość dopełniła koronkowa, lekka i delikatna suknia ślubna, która dała Martynie dużo swobody podczas tańca. Takie suknie w swojej ofercie ma pracownia Suknie ślubne boho. 

VW ogórek do ślubu

I choć z domu do kościoła udali się spacerem wraz z gośćmi. To z kościoła na przyjęcie pojechali bardzo, bardzo starym volkswagen ogórkiem, samochodem ich znajomego, który powoli odrestaurowuje ten go z pasją. Zrobiliśmy również z tym zabytkiem bardzo klimatyczny plener w dniu ślubu. Poświęciliśmy na to około pół godziny, a efekty?  Sami zobaczcie!