HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!
Śluby i wesela w moich rodzinnych stronach to przede wszystkim mnóstwo radości, rodzinnego wsparcia, miłości i szalonej zabawy, oczywiście prawie zawsze z akcentami góralskimi. Jako fotograf nie mogę narzekać na monotonię i nudę … po prostu kocham tradycyjne wesele i moc emocji, wtedy dzieje się magia w czystej postaci.
Weronika i Paweł na swój ślub wybrali piękny Dworek Góralski w Łodygowicach. Cudownie klimatyczne miejsce idealnie wpasowuje się w okolicę i charakter Beskidu. Weronika to piękna i pełna energii kobieta, która doskonale radziła sobie jako organizator, zjawiskowa suknia jest jej projektu. Paweł to spokojny i ciepły człowiek, myślę że lekkie przeciwieństwo Weroniki ale jak mówią niektórzy, przeciwieństwa się przyciągają.A jak było na samym ślubie? To najlepiej oddadzą zdjęcia. Z mojej strony mogę powiedzieć, że było miło, urokliwie i energicznie. W dodatku w gronie najbliższych ludzi, którzy wiedzą jak dobrze się bawić.
Miłego oglądania